Đakovac slomio meraklije u Bačkoj Topoli

Izvor: B92, 03.Dec.2023, 20:02

Đakovac slomio "meraklije" u Bačkoj Topoli

Fudbaleri TSC-a pobedili su niški Radnički minimalnim rezultatom (1:0), u poslednjem meču 17. kola Superlige.

Gol vredan tri boda postigao je Ifet Đakovac u 76. minutu utakmice, kada je naleteo na loptu u protivničkom šesnaestercu i tako savladao Dragana Rosića.

TSC je treći na tabeli sa 32 boda, 11 manje od vodećeg Partizana, dok je Radnički pretposlednji sa 13 poena.

"Meraklije" su se dobro držale tokom čitavog meča protiv ekipe koja je pre tri >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dana igrala sa Vest Hemom.

TSC je bio bolji rival u drugom poluvremenu, pritiskao i naposletku slomio rivala.

Radnički u narednom kolu dočekuje Partizan, dok će TSC gostovati kragujevačkom Radničkom.