Izvor: B92, 28.Maj.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Divac: Možda odlazim iz Sakramenta ...
NBA sezona je za Sakramento i Vlade Divca ponovo zavr[ena u maju mesecu. Kingsi su ispali od Minesote i odigrali slabu završnicu plej ofa. U ekskluzivnom intervjuu dopisniuk B92 iz Kalifornije Dejanu Markoviću Vlade Divac govori o temama koje najviše i zanimaju sve ljude u našoj zemlji: zašto je Peđa od 2. strelca lige postao 3. rešenje u napadu Kingsa, zašto je sam Vlade tako malo igrao u plej ofu, da li će nastaviti karijeru u Kingsima, ko od naših igrača u NBA (sadašnjih ili budućih) ima najviše šansi da nasledi Divca u NBA...
Opširnije u intervjuu B92 - ovde.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





