Dinvidi novi reprezentativac Nigerije

Izvor: B92, 19.Apr.2020, 07:59

Dinvidi novi reprezentativac Nigerije

Košarkaš Bruklin Netsa Spenser Dinvidi zatražio je nigerijski pasoš.

Dinvidi želi da nastupa za reprezentaciju Nigerije, s obzirom da nije dobio poziv Grega Popoviča za pripreme za Olimpijske igre.

Želja beka Netsa je da zaigra na Olimpijskim igrama u Tokiju naredne godine.

Greg Popovič ga nije stavio na širi spisak reprezentacije Sjedinjenih Američkih Država, pa je Dinvidi odlučio da se pridruži selekciji Nigeriji.

Pod selektorom Majkom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Braunom igraju Al Faruk Aminu, Ekpe Judo, Džoš Okogi i još nekoliko dobrih igrača, pa će Dinvidi biti deo dobre ekipe.

Nigerija je razočarala na Svetskom prvenstvu u Kini, pošto su ispali već na startu, a bilo je projektovano da se nađu u četvrtfinalu.

Sada će dobiti veliko pojačanje u vidu igrača koji beleži 20,6 poena u proseku u NBA ligi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.