Dinosaurusima ne ide bez Kostića

Izvor: Sportske.net, 15.Sep.2017, 23:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Dinosaurusima" ne ide bez Kostića

HSV je vezao drugi poraz u Bundeslgi na gostovanju u obližnjem Hanoveru.

Na premijeri 4. kola Bundeslige Hanover je pred svojom publikom savalao Hamburg sa 2:0.

Domaćini su poveli u 50. minutu utakmice golom Martina Harnika, a pobedu je overio Togoanac Bebu desetak minuta pre kraja utakmice.

Gosti su najbolju priliku propustli već na startu utakmice, Luis Holtbi je bo neprecizan.

Reprezentativac Srbije Filip Kostić ponovo nije bio ni u >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << protokolu HSV-a, a iskusni Bosanac Sejad Salihović je debitovao za 'Dino' ušavši u igru u 60. minutu meča.

Zanimljivo, Hanover je ovom pobedom privremeno zaseo na čelo tabele Bundeslige, povratnku u elitu je ovo treća pobeda i ima 10 osvojenih bodova, dok je HSV posle dve pobede na startu doživeo drugi uzastopni poraz.