Dinamo ubedljiv protiv Hajduka

Izvor: TV Arena Sport, 11.Avg.2016, 12:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U najvećem derbiju hrvatskog fudbala Dinamo je ubedljivo pobedio Hajduk na Poljudu rezultatom 4:0 i preuzeo vodjstvo na tabeli Prve HNL.

Junaci utakmice su Marko Rog (45,60) i Junior Fernandes (57,68).

Na samom kraju prvog poluvremena Rog je izbio sam pred Kalinića i pogodio za 1:0. U 57. minutu pridružuje mu se Fernandes i duplira prednost Modrih. Samo tri minuta kasnije najbolji igrač utakmice, Marko Rog, iz slobodnog udarca sa 25 metara još jednom potvrdjuje vodjstvo. >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << Konačan udarac i šok na Poljudu zadaje Fernandes iz solo akcije.

Posle četiri kola Dinamo ima 10 bodova, koliko i Rijeka, a Hajduk ima bod manje.

Utakmice uživo pogledajte na linku Direktni prenosi

Ukoliko vas zanima da pratite najnovija dešavanja sa sportskih takmičenja širom sveta posetite link Sportske vesti

Vesti možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama.

Obezbedite naš paket na vreme i pratite celo takmičenje Superlige Srbije.