Dijego razočaran zbog suspenzije

Izvor: Blic, 09.Feb.2011, 15:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dijego razočaran zbog suspenzije

Fudbaler Volfsburga Brazilac Dijego rekao je da je razočaran suspenzijom od jedne utakmice koju mu je klub odredio jer nije prihvatio odluku trenera i bez dozvole izveo jedanaesterac koji je promašio.

Volfsburg je u nedelju izgubio od Hamburga sa 0:1. U 80. minutu dosuđen je penal za Volfsburg, a trener Stiv Meklaren zatražio je da najstrožu kaznu izvede Patrik Helmes.

Dijego se nije složio sa tom odlukom, oteo je loptu Helmesu i sa "bele tačke" pogodio prečku.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Uprava kluba je u ponedeljak zbog toga kaznila Dijega sa 100.000 evra, a u utorak je odlučila da ga suspenduje na jednu utakmicu.

Dijego je u saopštenju naveo da je razočaran, ali da "mora da prihvati odluku uprave, pa će u sledećem meču kao navijač bodriti svoj tim".

Uprava Volfsburga u ponedeljak je otpustila trenera Stiva Meklarena, pošto je šampion Bundes lige iz 2009. godine na poslednjih 11 utakmica zabeležio samo jednu pobedu i nalazi se na bod od zone ispadanja.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.