Izvor: RTS, 24.Avg.2014, 15:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Di Marija se oprostio od saigrača
Anhel di Marija je svratio na trening madridskog Reala kako bi se oprostio od saigrača, potvrdio je trener "kraljevskog kluba" Karlo Ančeloti.
Trener Reala Karlo Ančeloti potvrdio je da Anhel Di Marija odlazi iz madridskog tima.
Italijan nije hteo da kaže gde će argentinski vezista nastaviti karijeru, ali svi španski i engleski mediji su sigurni da će otići u Mančester junajted.
"Još uvek nije zvanično prešao u drugi klub, ali će uskoro biti objavljeno. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << On danas nije trenirao sa ekipom, ali je došao da se pozdravi sa saigračima i želimo mu sreću u nastavku karijere. Zahvalni smo mu na doprinosu koji je imao u klubu", rekao je Ančeloti na konferenciji za medije.
Italijanski stručnjak je objavio da Sami Kedira ostaje u klubu, iako za njega postoji interesovanje Fiorentine, Arsenala i Bajerna.
Di Marija je dolaskom Tonija Krosa i Džejmsa Rodrigeza izgubio mesto u startnoj postavi, iako je prošle sezone bio jedan od najzaslužnijih igrača u pohodu na desetu titulu prvaka Evrope.
On je u madridskim tim došao 2010. godine iz Benfike i odigrao je 190 mečeva i postigao 36 golova.
Anćeloti: Di Marija se oprostio od saigrača, hvala mu na svemu
Izvor: Blic, 24.Avg.2014
Trener Reala Karlo Anćeloti potvrdio je da je Anhel Di Marija blizu odlaska iz madridskog tima...On nije hteo da kaže gde će argentinski vezista nastaviti karijeru, ali mediji spekulišu da će otići u Mančester Junajted..."Još uvek nije zvanično prešao u drugi klub, ali će uskoro biti objavljeno....




