Derbi Rone pripao Sent Etjenu

Izvor: B92, 06.Okt.2019, 23:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sent Etjena savladali su kod kuće ekipu Liona sa 1:0, u poslednjem meču devetog kola Lige 1.

Do minimalne pobede u Derbiju Rone domaći su došli golom Roberta Berića u 90. minutu meča.

Na stadionu Žofroa-Gišar viđen je tvrd meč, bez mnogo velikih prilika.

Gosti su u 61. minutu stigli do pogotka, međutim, sudija Turpan je nakon asistencije VAR-a poništio gol zbog ofsajda.

Pokušavali su stihijski i jedni i drugi, a odluka je pala >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u poslednjem minutu meča, kada je Berić iskoristio odličan centaršut Budebuza i tako doneo veliku pobedu svom timu.

Obe ekipe neočekivano loše su startovali sezonu i trenutno zauzimaju 13, odnosno 14. poziciju na tabeli.