Derbi 18. kola NSL u Beogradu

Izvor: B92, 01.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Derbi 18. kola NSL u Beogradu



U 18. kolu Naše Sinalko lige, košarkaše Vojvodine Srbijagas očekuje težak meč sa trećeplasiranom ekipom Mega ishrane. U prvom delu šampionata u Novom Sadu Vojvodina je bila bolja rezultatom 98:94.

"Domaćin ima kvalitetan tim čiji dosadašnji rezultati nisu slučajni. U Beograd sigurno neće putovati Golubović i Šćekić. Ipak, naša obaveza je da odigramo kvalitetno i ostanemo neporaženi. To ćemo uspeti isključivo ako ostatak tima odigra pametno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i tako nadomesti izostanak saigrača", rekao je Velimir Gašić, trener KK Vojvodina Srbijagas.

Igrači su svesni da će sutra biti oslabljeni na centarskim pozicijama.

"Izostanak visokih igrači moraćemo da nadoknadimo borbenošću. Daćemo sve od sebe da ostvarimo 18. trijumf", izjavio je Ivan Jelenić, plej crveno – belih.

Vojvodina je ubedljivo prva sa maksimalnih 17 trijumfa. Druga je ekipa Sloge.

Utakmica KK Mega ishrana – KK Vojvodina Srbijagas igra se u petak od 18 časova u Beogradu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.