Izvor: Blic, 30.Nov.2010, 14:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Deprimirani Volkot igra protiv Vigana
Fudbaler Arsenala Teo Volkot nije uspeo da zadrži mesto u startnih 11 kod Arsena Vengera, pošto je imao nekoliko razočaravajućih partija.
Ipak, menadžer Arsenala želi da mu da još jednu šansu i to večeras u okviru Liga kupa protiv Vigana.
Volkot je, kako pišu britanski mediji, u blagoj depresiji pošto je očekivao da će ove sezone biti jedan od vodećih igrača, ne samo u Arsenalu, već i u čitavoj Premijer ligi.
Nakon obećavajućeg starta sezone usledila je povreda koja ga je odvojila od terena.
Volkot je na samo tri od 12 mečeva prvenstva bio u prvoj postavi, što za njegov apetit nije dovoljno.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





