Dembeleu preti 10 utakmica suspenzije

Izvor: N1 televizija, 04.Maj.2016, 13:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dembeleu preti 10 utakmica suspenzije

Vezista Totenhema Musa Dembele mogao bi da bude suspendovan čak 10 narednih utakmica u Premijer ligi zbog kopanja očiju Dijegu Kosti

Prvotimac Pevaca je, kao što se videlo na snimcima, namerno stavio prst u oko Brazilcu sa španskim pasošem tokom utakmice između Čelsija i Totenhema (2:2).

Potez Belgijanca promakao je glavnom arbitru Marku Klatenburgu i pomoćnicima, koji su jedva uspevali da obuzdaju uzavrele strasti na terenu u prvom poluvremenu, ali nije disciplinskim >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << organima.

Fudbalska asocijacija (FA) Engleske namerava da potez Muse Dembelea tretira jednako kao nasrtaj Luisa Suareza na Branislava Ivanovića, kada je Urugvajac ujeo za ruku defanzivca Čelsija, što znači da će Dembele dobiti ozbiljnu kaznu.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.