Deko spreman da ostane u Čelsiju

Izvor: S media, 10.Jul.2009, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Deko spreman da ostane u Čelsiju

Portugalski fudbaler Deko izjavio je da je spreman da ostane u Čelsiju i sledeće sezone, iako su italijanski mediji spekulisali da bi mogao da pređe u Inter.

- Pomalo sam umoran od Evrope, ali izuzetno poštujem Čelsi. Mislim da ću ipak ostati još neko vreme.

Deko je otkrio da je razmišljao o odlasku iz Čelsija, jer prošle sezone nije dobio očekivanu minutažu i ulogu u londonskoj ekipi.

- Imao sam nekoliko ponuda, ali ako ću da ostanem u Čelsiju >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << onda neke stvari koje mi se nisu sviđale prošle sezone ne smeju da se ponove. Priznajem, imao sam i malo problema u prilagođavanju na Englesku, a nisu me mimoišle ni povrede.

Deko je u Čelsi došao prošlog leta iz Barselone, a za londonski tim odigrao je 28 utakmica i postigao tri gola....

Vest u celini možete pročitati na sajtu Powered by Sportal.rs

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.