Izvor: MozzartSport.com, 26.Okt.2020, 01:33

Defanzivci Flamenga častili Internasional sa dva gola, ali je Ribeiro u poslednjim trenucima susreta doneo bod šampionu

Domaćin dva puta vodio, ali je na kraju gigant iz Rija golom reprezentativca Brazila u petom minutu sudijske nadoknade došao do izjednačenja – 2:2
Drama u velikom derbiju šampionata Brazila. Internasional je dva puta vodio, imao pobedu u džepu, ali je u petom minutu sudijske nadoknade bod šampionu Južne Amerike doneo reprezentativac Brazila Everton Ribeiro. Na kraju podela plena – 2:2, pa su oba tima izjednačena na čelu Serije A sa 35 bodova posle 18 kola.
Prošle sezone se Flamego prošetao u šampionatu Brazila. Imao je 16 bodova više od Santosa i Palmeirasa, ali ove sezone gigant iz Rio de Žaneira ima dostojnog rivala u Internasionalu. Bilo je burno u prvih 25 minuta utakmice. Domaćin je...