Izvor: Blic, 07.Sep.2004, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dečko će mi biti sportista
Dečko će mi biti sportista
Majstor sam za dobru atmosferu! Imam odličan kontakt sa publikom - priča Goga Sekulić.
Nedavno se vratila sa nastupa iz Ljubljane. Tamo je, kako kaže, bila četiri dana i odlično se provela.
- Gostovala sam u jednoj ljubljanskoj diskoteci, koja se zove '12'. Odlično sam se provela, publika je bila sjajna. Pored svojih pevala sam Cecine, Indirine, Stojine i stare Brenine pesme. Atmosfera je bila odlična. Srela sam dosta poznatih >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ličnosti, košarkaše i druge sportiste, bio je tu i Toni Cetinski - priča Goga.
Ima u planu da snimi spot za duet koji je napravila sa Šakom Polumentom.
- Uskoro treba da počnemo snimanje spota za pesmu 'Budi tu', ali Šako je veoma zauzet čovek, dosta radi i ne znam kada će to biti - objašnjava Goga.
Nema dečka ali, kako kaže, možda uskoro započne romansu sa jednim sportistom.
- Dugo sam slobodna, ali mislim da će se to uskoro promeniti.
Započela sam lepo druženje sa jednim sportistom, ali još uvek ne znam šta će biti između nas - otkriva Goga.
Gogu pored nastupa i snimanja čeka jedno veliko suđenje u Zagrebu.
M. Čule











