Debakl za debaklom Al Nasra – Benfika bolja od Ronalda i Brozovića

Izvor: B92, 21.Jul.2023, 00:18

Fudbaleri Benfike savladali su Al Nasr rezultatom 4:1 u prijateljskom susretu.

Klub iz Saudijske Arabije ne izgleda baš najbolje na travnatoj podlozi, pa su tako doživeli novi ubedljivi poraz na pripremama nakon onog od Selte (5:0).

Nakon nešto više od pola sata igre već je bilo 3:0 za portugalski tim nakon golova Anhela Di Marije i dvostrukog strelca Gonsala Ramosa.

Počasni pogodak za protivnika bio je delo Halida Al-Ganama u 41. minutu, dok je konačan >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << rezultat u nastavku postavio Andreas Šjelderup.

Za Al Nasr je do 84. minuta na terenu bio Kristijano Ronaldo, dok je Marcelo Brozović odigrao čitav meč.

Do kraja priprema, ta ekipa će igrati još sa PSŽ-om i Interom.