Izvor: Blic, 10.Nov.2012, 13:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
De Rosi spreman za derbi protiv Lacija
Jedan od najboljih igrača Rome, Danijele De Rosi, oporavio se od povrede članka i biće spreman za veliki gradski derbi u nedelju protiv Lacija, objavio je italijanski prvoligaš.
Povratak 29. godišnjeg reprezentativca biće podsticaj za ekipu trenera Zdenjeka Zemana koja trenutno zauzima šesto mesto na tabeli Serije A sa dva boda manje od Lacija.
"Kada imamo Danijelea na terenu, to je nešto drugo. Znamo koliko je dobar i znamo kako se osećaju protivnici kada on >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << igra. Za nas je on simbol, potreban nam je pravi De Rosi koji vuče celu ekipu", izjavio je italijanskim novinarima defanzivac Rome Nikolas Burdiso.
Zeman je De Rosija često ostavljao na klupi ove sezone, pa su italijanski mediji spekulisali da bi mogao i da ode iz kluba.
Taj fudbaler je odigrao 78 utakmica za reprezentaciju Italije i postigao 10 golova.
Povezane vesti: De Rosi ljut na sudiju, smatra da je Roma pokradena





















