Daud od leta milioner

Izvor: RTS, 30.Mar.2017, 15:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Daud od leta "milioner"

Fudbaler Borusije iz Menhengladbaha Mahmud Daud na kraju sezone će preći u redove Borusije iz Dortmunda.

Ovaj 21-godišnji vezista dogovorio je petogodišnju saradnju sa "milionerima", koji su nastavili sa sklapanjem mladog i jako talentovanog tima.
"Daud je ekstremno talentovan fudbaler, pratili smo ga nekoliko godina. Pokazao je da može da igra na vrhunskom nivou", potvrdio je transfer sportski >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << direktor Mihael Cork na sajtu kluba iz Dortmunda.
Nemački mediji pišu da je Daud zbog Dortmunda odbio znatno bogatiju ponudu Liverpula, navodno zbog želje da sarađuje sa Tomasom Tuhelom.
Klubovi nisu objavili cenu transfera člana svih mlađih selekcija Nemačke, rođenog u Siriji, ali se veruje da iznosi oko deset miliona evra.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.