Izvor: B92, 24.Apr.2015, 19:48 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dašić više nije igrač Budućnosti
Košarkaš Vladimir Dašić sporazumno je raskinuo saradnju sa ekipom Budućnosti.
Podgorički tim nije uspeo da se plasira u finale ABA lige porazom od Cedevite sa 3:2 u seriji, pa tako nije izborio ni takmičenje u Evroligi naredne sezone.
“Budućnost Voli zahvaljuje se Dašiću na trudu i zalaganju od početka priprema, pa sve do poslednjih utakmica polufinala sa Cedevitom i želi mu mnogo uspeha u nastavku karijere”, saopšteno je iz kluba.
Dašić se uoči sezone ponovo vrtatio u Budućnost, u kojoj je i počeo igračku karijeru, pored toga nastupao je još za Real, Gran Kanariju, Lotomatiku, Olimpiju, Bešiktš, Metalac i Al Ahli.
SPORAZUMNI RASKID: Dašić više nije igrač Budućnosti
Izvor: HotSport.rs, 24.Apr.2015
Košarkaš Vladimir Dašić sporazumno je raskinuo saradnju sa ekipom Budućnosti. Podgoričani nisu uspeli da se plasira u finale ABA lige, poraženi su sa 3:2 u seriji od Cedevite, pa su tako ostali bez Evrolige naredne sezone, koju čekaju više od decenije.. . - Budućnost Voli zahvaljuje se Dašiću...











