Darko Kovačević i FSS pred dogovorom

Izvor: Mondo, 21.Jul.2018, 09:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Darko Kovačević i FSS pred dogovorom

FSS bi u ponedeljak trebalo da dobije novog sportskog direktora - Darka Kovačevića.

Nekadašnji reprezentativac Jugoslavije i napadač Crvene zvezde, Darko Kovačević, pregovora sa Fudbalskim savezom Srbije oko preuzimanje mesta sportskog direktora FSS.

To mesto ostalo je upražnjeno nakon prerane smrti Gorana Bunjevčevića, a čelnici Saveza kao idealno rešenje za njegovog naslednika videli su bivšem u sportskom direktoru Olimpijakosa.

Kovačević je >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << u razgovoru sa "Sportski žurnal" priznao da uveliko pregovora sa FSS i da bi završene razgovore trebalo da obavi u ponedeljak.

"Dva puta sam se sastao sa predsednikom FSS Slavišom Kokezom. Jako smo blizu dogovora. Razogovori vode ka uspešnom završetku. Dolazim u ponedeljak na završni dogovor. Vodeći ljudi našeg fudbala izložili su mi plan. Sve mi deluje fenomenalno i spreman sam za odgovoran zadatak", rekao je Kovačević.

On bi trebalo da radi u tandemu sa Sava Miloševićem. Kovačević je rekao da dobro poznaje situaciju u srpskom fudbalu.

"Znam kako funkcionišu stvari u srpskom fudbalu. Pratio sam klubove, reprezentaciju, ligu i dobro sam upoznat sa situacijom. Predočen mi je plan i program FSS za naredni period. Sve mi se dopada", podvukao je Darko Kovačević.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.