Izvor: Sportske.net, 08.Jul.2017, 22:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Dani Alveš izdao Gvardiolu!
Kako prenose francuski mediji, brazilski fudbaler napustio je Juventus kako bi otišao u Ligu 1.
Dani Alveš je minulog leta kao slobodan igrač stigao u redove "Stare dame", ostavio je sjajan utisak u dresu "Bjankonera", ali je nakom samo godinu dana odlučio da ponovo promeni sredinu.
Bivši igrač Barselone je od uprave Juventusa zatražio raskid ugovora, na kraju mu je želja i ispunjena te je sada slobodan igrač.
On je to navodno uradio kako bi se okušao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u Premijer ligi u dresu Mančester sitija, koji sa klupe predvodi Pep Gvardiola, sa kojim je Brazilac i sarađivao na "Kamp Nou".
Navodno je u ponedeljak trebalo da odradi i lekarske preglede uoči prelaska na "Etihad", ali Francuzi imaju nove informacije.
Prema poslednjim saznanjima francuskog "L'Ekipa", Dani Alveš bi umesto "Građana" trebalo da pojača redove Pari sen Žermena!
Navodno je novi sportski direktor Parižana Antero Enrike obavio tajne pregovore sa Brazilcem i zbedio ga da se preseli na "Park Prinčeva" umesto na "Etihad".
Njegov dolazak u Pariz bi značio i odlazak Serža Orijea iz Pariza, a spekuliše se da bi upravo Mančester siti mogao da bude naredna destinacija reprezentativca Obale Slonovače.
Vermalen blizu povratka u Premijer ligu?
Izvor: Sportske.net, 09.Jul.2017, 10:04
Belgijanac bi mogao da nastavi karijeru u Londonu...Kako prenose engleski mediji, Tomas Vermalen je velika želja Franka de Bura u Kristal Palasu...Pored Jaspera Silesena, koga De Bur takođe želi, Kristal Palas bi mogao da dovede još jedno pojačanje iz Barselone...Vermalen se vratio sa pozajmice...
















