Dan za preokrete u Seriji A – srpski duel pripao Đuričiću VIDEO

Izvor: B92, 17.Apr.2021, 20:07

U vrlo zanimljivom susretu 31. kola italijanske Serije A Sasuolo je sa 3:1 (0:1) savladao Fiorentinu.

Tako smo videli još jedan praktično identičan preokret kao u prvom meču dana u kom je Sampdorija takođe sa 3:1 (0:1) savladala Veronu.

U Ređo Emiliji je poveo gost iz Firence golom Đakoma Bonaventure u 31. minutu, a na asistenciju Franka Riberija.

Međutim, sve se preokrenulo u drugom delu za samo četiri minuta.

Najpre u 59. minutu, a onda >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i u 62. je Sasuolo imao penale koje je lako realizovao Domeniko Berardi.

Ekspresan preokret potvrdio je Maksim Lopes u 75. minutu kada je i postavio konačan rezultat.