Dajš: Očekujemo sporazum sa Bartonom

Izvor: N1 televizija, 30.Dec.2016, 16:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dajš: Očekujemo sporazum sa Bartonom

Menadžer Barnlija Šon Dajš rekao je da očekuje da će problematični Džoi Barton uskoro ponovo obući dres tog kluba.

"Razgovarali smo sa njim i sa njegovim predstavnicima, rekli smo im koja je naša pozicija po tom pitanju i čekamo njihov odgovor, mislim da postoji mogućnost, velika mogućnost da se dogovorimo i da nam on pomogne u nastavku sezone. Naravno, postoje neke klauzule u ugovoru koje bi pokrile neke stvari za koje smatramo da bi trebalo da budu pokrivene". >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija <<

Da li mislite na ono na šta svi mislimo? - Da, na to mislim.

Kada bismo mogli da očekujemo da se kompletira taj transfer? - Pa ne znamo još, zavisi od dosta faktora, ali naravno da bismo svi voleli što pre.

Imate li problema sa FS Engleske? - Pa ne možemo da teramo FS Engleske da radi nešto što nije po pravilima, oni će uraditi to što treba da urade i sve će biti rešeno.

Barton je sezonu počeo u Glazgov Rendžersima, ali je zbog dobro poznatog karaktera dobio otkaz u tom klubu.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.