Izvor: 24sata, 19.Nov.2008, 02:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Da se ponove Split i Radanović

Selektor Radomir Antić priznao je da duboko poštuje reprezentaciju Bugarske sa kojom će Srbija večeras (17.30, TV RTS) odigrati prijateljski meč na stadionu „Partizana”. Poslednji put komšije smo savladali 21. decembra 1983. godine golom Ljubomira Radanovića u istorijskom „ljudi, da li je to moguće” duelu odigranom na splitskom „Poljudu”.

Nastavak na 24sata...



Povezane vesti

BEZ OPUŠTANJA S BUGARIMA!

Izvor: Press, 18.Nov.2008, 23:37

Radomir Antić: Naš cilj je da u prijateljskom meču protiv Bugarske zadržimo pobedničku atmosferu iz kvalifikacija. Zato ću fudbalerima reći da igraju kao nedavno protiv Litvanije i Austrije. .Selektor Srbije Radomir Antić imaće priliku da večeras od 17.30 časova (RTS 1) na stadionu...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.