Izvor: 24sata, 19.Nov.2008, 02:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Da se ponove Split i Radanović
Selektor Radomir Antić priznao je da duboko poštuje reprezentaciju Bugarske sa kojom će Srbija večeras (17.30, TV RTS) odigrati prijateljski meč na stadionu „Partizana”. Poslednji put komšije smo savladali 21. decembra 1983. godine golom Ljubomira Radanovića u istorijskom „ljudi, da li je to moguće” duelu odigranom na splitskom „Poljudu”.
BEZ OPUŠTANJA S BUGARIMA!
Izvor: Press, 18.Nov.2008, 23:37
Radomir Antić: Naš cilj je da u prijateljskom meču protiv Bugarske zadržimo pobedničku atmosferu iz kvalifikacija. Zato ću fudbalerima reći da igraju kao nedavno protiv Litvanije i Austrije. .Selektor Srbije Radomir Antić imaće priliku da večeras od 17.30 časova (RTS 1) na stadionu...













