Izvor: B92, 05.Dec.2021, 17:06

Fudbaleri Raja savladali su Espanjol 1:0 u meču 16. kola španskog prvenstva.

Jedini gol na meču u sopstvenu mrežu smestio je Lenadro Kabrera u 54. minutu.

Ovo je šesta pobeda Raja kod kuće iz sedam mečeva. Ukoliko pogledamo tabelu sa mečevim samo na domaćem terenu Rajo je na vrhu.

Jedini put kada su propustili priliku da pobede bilo je početkom novembra kada su remizirali sa Seltom.

Ipak, ne može se isto reći za ekipu Andonija Iraole >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kada su gostovanja u pitanju. Na strani imaju samo jedan trijum u osam mečeva i uz pet poraza.

Stoga ih verovatno ne raduje što u narednom kolu gostuju Viljarealu. Kada je Espanjol u pitanju, oni trenutno zauzimaju deveto mesto, a naredni meč igraju protiv Levantea.