Da li je sudija ponovo oštetio Inđiju? VIDEO

Izvor: B92, 21.Sep.2019, 21:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Inđije ponovo su ostali bez bodova jer su primili odlučujući gol putem penala.

Inđija je na svom terenu poražena od Radničkog iz Niša sa minimalnih 1:0, a pobedonosni gol "pao" je u 12. minutu.

Tada je jedan od fudbalera Radničkog završio na travi, posle kontakta sa protivničkim igračem koji je prema kriterijumu sudije Novice Anđelovskog bio dovoljan za penal.

Fudbaleri domaćeg tima su žustro protestvovali kod Anđelovskog, ali menjanja >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << odluke nije bilo.

Loptu je na belu tačku stavio napadač Nišlija Nermin Haskić i bio neumoljiv.

Podsetimo, Inđija je u prethodnom kolu do 90. minuta vodila na gostovanju Crvenoj zvezdi, a onda je oštećena za jedanaesterac.

Situaciju možete pogledati na priloženom video-snimku na 0:18. Da li je bio penal, procenite sami.