Izvor: HotSport.rs, 09.Jan.2017, 16:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DUŠAN BASTA: Sebi želim da me zaobiđu povrede
U prvoj utakmici u 2017. godini Lacijo je savladao Krotone golom Imobilea u 90. minutu.
Ovom pobedom Rimljani su prvi deo sezone završili na četvrtoj poziciji Serije A, iza Juventusa, Napolija i Rome.
– Prva utakmica posle pauze zbog praznika Laciju uvek teško padne. Ali, bez obzira na sve, odigrali smo dobro, stvorili smo veliki broj šansi i na kraju zasluženo osvojili tri boda, kojima smo kompletirali fantastičnu polusezonu. Bilo je veoma važno da pobedimo zato što nas >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << očekuju dve izuzetno teške utakmice. Prva je sa Atalantom kod kuće, potom gostujemo Juventusu, a između toga je Kup. Atalanta je u vrhunskoj formi, a Juventus najbolja ekipa u ligi, rekao je Basta.
Srpski internacionalan je odigrao svih 90 minuta u pobedi nad Krotoneom.
-Zadovoljan sam kako igram ove sezone, iako to može da bude i mnogo bolje. Ekipa igra veoma dobro i ako održimo ovakvu atmosferu u svlačionici koju imamo sada, radovaćemo se na kraju. U 2017. godini očekujem da Lacio izbori mesto u Evropi, a sebi želim da me zaobiđu povrede, zaključio je Dušan Basta.
Ovaj fudbaler je još 2014. godine stigao u Rim, pre toga je nastupao za Leće, Udineze i Jedinstvo iz Uba, gde je bio na pozajmici iz Crvene zvezde.
The post DUŠAN BASTA: Sebi želim da me zaobiđu povrede appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.











