DOGOVOR JE PAO! Milunović se vraća u Zvezdu

Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Jul.2022, 22:07

DOGOVOR JE PAO! Milunović se vraća u Zvezdu

U sredu se očekuje potpis.

Doskorašnji fudbaler turske Alanje Nemanja Milunović vratiće se u Crvenu zvezdu.

Po saznanjima Mozzartsporta štoper dogovorio je raskid saradnje sa Alanjom, u sredu će od turskog kluba dobiti potrebnu dokumentaciju i odmah potom se ukrcati na let za Beograd. Koliko sutra mogao bi da stavi paraf na novi ugovor sa crveno-belima. Očekuje se da saradnja bude na dve godine, uz mogućnost produžetka na još jednu.

Milunović je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << za Crvenu zvezdu nastupao od 2019. do 2021. godine, a na 87 utakmica je postigao 10 golova, uz dve asistencije. Osvojio je sa crveno-belima tri titule i jedan kup.

Usled ovog transfera u narednim danima se očekuje odlazak Strahinje Erakovića.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.