Izvor: HotSport.rs, 01.Apr.2015, 14:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
DOBRE VESTI: Zvezda posle dva meseca kompletna!
Košarkaši Crvene zvezde u sredu kreću put Kaunasa gde ih u petak od 18.45 čeka meč pretposlednjeg kola Top 16 faze Evrolige protiv Žalgirisa.
Dobra vest za crveno-bele je to što će trener Dejan Radonjić na raspolaganju imati sve igrače.
- Prvi put smo posle dva meseca u kompletnom sastavu. Najverovatnije ćemo u Litvaniju >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << otići i sa Markusom Vilijamsom i sa Brankom Lazićem. Vilijams je konkurentan, Lazić je dugo pauzirao, ušao je u trenažni proces, a mi ćemo da se potrudimo da mu podignemo formu do plej-ofa. Tejić je, takođe, bio pod bolom u utakmici protiv Mega Leksa, ali je nastavio da igra, pa ćemo tek posle utakmice u Litvaniji odraditi kompletan trening u punom sastavu – istakao je Dejan Radonjić.
On se potom osvrnuo i na meč sa Žalgirisom.
- Očekujemo teško gostovanje, oni imaju pobedu više od nas i pobedili su nas u prvom meču. Imaju Andersona koji nas je namučio, zadao nam je mnogo problema u toj prvoj utakmici. On je dobar igrač, što je pokazao u celoj Top 16 fazi. U prvom meču su nas oni nadigrali, imali smo loš šut za tri poena, ušli smo u meč oslabljeni, bez Jovića i Dangubića, što je Žalgiris iskoristio, zahvaljujući svom kvalitetu i potencijalu. Mi ćemo ovaj meč, koji je bez značaja, odigrati jako motivisano, ne nedostaje nam motivacija – zaključio je Radonjić.
hotsport.rs
The post DOBRE VESTI: Zvezda posle dva meseca kompletna! appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.
Pogledaj vesti o: Litvanija








