DOBRA VEST ZA ZVEZDU: Plejmejker IPAK u timu protiv Baskonije

Izvor: SrbijaDanas.com, 18.Okt.2022, 18:06

DOBRA VEST ZA ZVEZDU: Plejmejker IPAK u timu protiv Baskonije

Duel je na programu u sredu od 20.30.

Utakmica trećeg kola košarkaške Evrolige između Baskonije i Crvene zvezde biće odigrana u sredu od 20.30 sati u Vitoriji. Ovo će biti 15. duel dva kluba, a trenutni skor u pobedama je 7-7.

- Znamo da nas očekuje duplo kolo, putujemo u Španiju gde nas čekaju dva veoma zahtevna protivnika. Baskonija igra fenomenalno u poslednje vreme. Protiv Partizana je pokazala da može da dobije i izgubljenu utakmicu, posle toga je >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u i spanskom prvenstvu protiv Saragose odigrala sjajno, ubacila 60 poena za poluvreme, 16 trojki na kraju uz fantastične procente i to je nešto što ih krasi od početka sezone - brza igra i veliki broj šuteva za tri. Veoma su nezgodan protivnik i moramo da odigramo našu najbolju košarku, da imamo energiju, koncentraciju da zatvorimo neke stvari za koje smatramo da su potrebne i da im oduzmemo to nešto od čega zavisi njihova igra - rekao je Jovanović za zvanični sajt kluba.

On je dodao da je situacija u timu bolja.

- Stefan Marković je počeo da trenira sa ekipom uz kontakt i konkuriše za mesto u timu. Oporavak Nemanje Nedovića ide bolje i nadam se da će uskoro biti sa timom - dodao je trener Crvene zvezde.

Novi košarkaš Crvene zvezde Luka Vildoza trenirao je sa ekipom i putuje u Španiju, ali neće zbog kasne registracije nastupati u Vitoriji.

Crvena zvezda će u petak u četvrtom kolu gostovati madridskom Realu.

BONUS GALERIJA:

Pogledajte kako izgleda Slađa, supruga vaterpoliste Dušana Mandića

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.