DLCG: Mladost (PG) ispala iz lige

Izvor: B92, 04.Jun.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

DLCG: Mladost (PG) ispala iz lige



Fudbaleri Mladosti iz Podgorice ispali su iz Druge lige, dok će Mornar iz Bara opstanak pokušati da izbori u baražu sa drugoplasiranom ekipom crnogorske Monet lige, epilog je poslednjeg kola Druge lige grupa Crna Gora.

Mladost je u Podgorici pobedila budućeg prvoligaša Jedinstvo iz Bijelog Polja 1:0, ali je uprkos trijumfu ostala na poslednjem mestu, pošto je Mornar u gostima pobedio Petrovac istovetnim rezultatom. Tom pobedom Mornar je zadržao bod prednosti i stekao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pravo da u baražu protiv Gusinja, drugoplasirane ekipe u republičkoj ligi razigrava za ops tanak u drugoligaškom društvu.

Bokelj je u Kotoru pobedio Rudar iz Pljevalja 2:1, dok je Grbalj na svom terenu u Radanovićima poražen od budvanskog Mogrena sa 3:2. Utakmica izmedju Dečića i Koma nije odigrana jer gosti nisu doputovali u Bar gde se meč trebao igrati.

Tabela:

1. Jedinstvo ..... 36 19 11 6 57:25 (+ 32) 68

2. Kom ..... 35 16 10 9 54:27 (+ 27) 58

3. Dečić ..... 35 11 19 5 37:27 (+ 10) 52

4. Rudar ..... 36 13 12 11 38:39 ( -1) 48

5. Petrovac ..... 36 12 9 15 34:38 (- 4) 45

6. Mogren ..... 36 11 12 13 40:46 (- 6) 45

7. Grbalj ..... 36 11 10 15 36:50 (- 14) 43

8. Bokelj ..... 36 10 11 15 29:40 (- 11) 41

9. Mornar ..... 36 10 9 17 31:46 (- 15) 39

10. Mladost ..... 36 9 11 16 31:49 (- 18) 38

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.