DERBI SAMO NA PAPIRU: Siti i bez Halanda RAZBIO Liverpul (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Apr.2023, 15:31

Građani nemilosrdni.

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Liverpul (4:1) u uvodnom meču 29. kola Premijer lige.

Redsi su bolje otvorili meč pošto su već u 17. minutu došli do vođstva. Mohamed Salah je odlično završio kontranapad.

Radost gostiju je trajala svega 11 minuta. Sjajno su kombinovali Građani, a akciju je krunisao Hulijan Alvarez.

Do kraja poluvremena nije bilo golova, ali u nastavku prava rapsodija tima Pepa >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Gvardiole.

De Brujne, Gundogan i Griliš su tresli mrežu Alisona i naneli ubedljiv poraz Liverpulu.

Crveni su tako smanjili svoje šanse u borbi za Ligu šampiona pošto su šesti sa sedam bodova manje od četvrtoplasiranog Totenhema. Siti je sada na dva boda od lidera Arsenala.