DA LI JE PRAVEDAN CRVENI KARTON? Kanga isključen protiv Šerifa, navijači ga OVACIJAMA ISPRATILI (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 03.Avg.2021, 22:29

Otežan posao za domaće.

Crvena zvezda se u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona na Marakani sastaje sa moldavskim Šerifom.

U 33. minutu je sjajni kolumbijski internacionalac Kastanjeda iskoristio slobodan udarac i šutiravši u Borjanov ugao, gotovo po sredini gola, savladao Zvezdinog čuvara mreže. Taj gol pogledajte OVDE. Pred sam kraj prvog poluvremena Zvezda izjednačuje golom Dionija. Centrirao je Kanga, golman gostiju je promašio loptu prilikom boksovanja, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << potom se ona odbila od Žulijena i došla na nogu Dioniju kom nije bilo teško da pogodi praznu mrežu i donese 1:1 svom timu (OVDE).

U 58. minutu Gelor Kanga je dobio drugi žuti karton, samim tim i crveni. Na snimku možete videti njegov start, pa sami procenite da li je pravedno dosuđena kazna.

Navijači Crvene zvezde su ovacijama pozdravili Kangu kada je napuštao teren.

Prenos meča Crvene zvezde i Šerifa pratite OVDE.