Ćurković uz Murinja

Izvor: Sportski Žurnal, 14.Feb.2011, 02:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ćurković uz Murinja


Potpredsednik Fudbalskog savez Srbije Ivan Ćurković prisustvovao je u subotu uveče utakmici kluba u kojem je ostavio neizbrisiv trag Sent Etjena. Ovaj tim igrao je protiv Liona.
Zanimljivo meč je gledao u društvu Žoze Murinja, trenera Real Madrida, koji je došao da proveri formu tima sa Žerlana, rivala u osminifinala Lige šampiona.
Ivan Ćurković će iskoristiti priliku da se u Francuskoj sastane sa još nekim važnim fudbalskim ljudima.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.