Čukarički šesticom po Proleteru

Izvor: B92, 22.Okt.2021, 20:07

Fudbaleri Čukaričkog deklasirali su Proleter 6:1 u meču 14. kola Superlige.

Posle prvih 45 minuta ništa nije naslućivalo da će gosti iz Novog Sada pretrpeti toliko ubedljiv poraz.

Bili su na gol minusa – 2:1, a onda je tim Saše Ilića u drugom poluvremenu dodao gas.

Pogađali su Rakonjac drugi put, Kajević, Šapić i Baić i Čukarički je stigao do visoke pobede.

U prvom delu su strelci bili još Tošić za Čukarički, a Leandro za Proleter.
Čukarički se učvrstio na trećem mestu na tabeli iza Partizana i Crvene zvezde.

Izvor: Nezavisne Novine, 22.Okt.2021

BEOGRAD - Fudbaleri Čukaričkog ubjedljivo su savladali Proleter 6:1 (2:1) u utakmici 14. kola Superlige Srbije.

Nastavak na Nezavisne Novine...

‘HVALA SAŠI ILIĆU NA ŠANSI! OVO MI JE JEDAN OD NAJDRAŽIH POGODAKA’: Marko Rakonjac za HOTSPORT! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 23.Okt.2021, 11:56

Odlična partija mladog napadača! Čukarički je u petak na Banovom brdu ugostio ekipu Proletera, u okviru 14. kola Superlige Srbije. Brđani su prekinuli fantastičan niz Proletera i sa ubedljivih 6:1 su savladali goste iz Novog Sada. Izabranici Saše Ilića su odigrali, verovatno i najbolji meč ove...