Crveni karton isekao Atalantu, Sasuolo je to iskoristio

Izvor: B92, 04.Feb.2023, 23:43

Crveni karton "isekao" Atalantu, Sasuolo je to iskoristio

Fudbaleri Sasuola savladali su Atalantu rezultatom 1:0 (0:0) u utakmici 21. kola italijanske Serije A.

Ključan momenat ovog susreta viđen je u 30. minutu kada je Joakim Mele dobio direktan crveni karton.

Startovao je na loptu, ali u nastavku je đonom pogodio nogu rivala i VAR je procenio da mora na prevremeno tuširanje.

To je u potpunosti promenilo tok susreta koji je u nastavku bio u znaku domaćeg tima.

Ređali su se napadi Sasuola, a konačno >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 55. minutu je viđen odlučujući pogodak.

Lorient je pogodio veoma efektno sa ivice kaznenog prostora i rešio ovaj susret.

Sasuolo je skočio na 15. mesto sa 23 boda, dok je "Boginja" propustila priliku za šestu poziciju i sada je "tek" šesta" sa 38 bodova, koliko imaju i Lacio i Milan uz meč manje.