Izvor: Blic, 29.Dec.2011, 01:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ćorluka na meti Rome
Defanzivac Totenhema Vedran Ćorluka našao se na Rominoj listi interesovanja, a da se ova priča ne bi samo završila na ovome, Hrvat je potvrdio da zbog male minutaže i nesigurnog mesta u reprezentaciji, promenio bi rado sredinu.
Ćorluka je došao u Totenhem iz Mančester sitija za pet i po miliona funti. Njegovo mesto u startnoj postavi nije bilo osigurano zbog prisustva Alana Hatona sa kojim je delio minutaže na utakmicama.
Hrvat je ove sezone zabeležio samo tri >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << nastupa za "pevce” i jasno je da nova konkurencija Kajl Voker polako pušta korenje na desnom beku jer pruža zaista izvrsne partije.
Fudbalerov agent Niki Vuksan istakao je da bi njegov klijent zaista voleo da se nađe u Seriji A i da bi ga mogući angažman Rome podigao na noge. Čelnici iz Rima su takođe prosledili reči hvale na račun igrača i naglasili da bi voleli da vide jednog takvog igrača u Rominom dresu.
Povezane vesti: Sisinjo: Dosta sam ovo trpeo, napuštam Romu u januaru Junajted sada u Modriću vidi zamenu za Skolsa Bejl ne menja klub: u Totenhemu do 2015! Povratak Džonatana Vudgejta posle više od godinu dana pauze Bekam u Totenhemu?






