Izvor: Sportske.net, 09.Maj.2016, 08:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čolov dvojac kod Vengera?
Hoće li Francuz konačno dovesti fudbalere na deficitarnim pozicijama?
Arsen Venger ostaje na klupi Arsenala, najmanje još sezonu.
Navijači se brinu da će ponovo štedeti u prelaznom roku, ali iz Španije stižu vesti da je "Profesor" zakucao na vrata Atletika.
Želi dvojicu, Saula Nigeza koji odbija da potpiše novi ugovor i Lukasa Ernandeza Francuza koji igra na mestu štopera.
Ovo je možda putokaz prema stvarnim Arsenalovim potrebama, mnogi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << optužuju Vengera da je prethodnih godina propuštao da dovede defanzivce i igrače veznog reda i da su "Guneri" tu gubili bitku sa rivalima u Engleskoj i Evropi.
Prema informacijama "Don Balona", dupli posao sa Atletikom bi Engleze koštao 60 miliona, platili bi klauzulu za Saula, a pretplatili Ernandeza koji je jedan od najtalentovanijih štopera na Starom Kontinentu.






