Čolo košta kao pola Pogbe

Izvor: Mondo, 20.Mar.2017, 12:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Čolo" košta kao pola Pogbe

Atletiko Madrid gotovo sigurno će se ovog leta preseliti na novi stadion sa aktuelnim šefom struke.

Dijego Simeone sa uspehom odrađuje i petu kompletnu sezonu kao trener Atletiko Madrida (došao je u decembru 2011), a kako stoje stvari, biće tu i za šestu.

Španski mediji objavili su da je popularni Čolo nedavno održao sastanak sa klupskim čelnicima, na kome je dogovoreno da njegov ugovor umesto leta 2020. istekne leta 2018.

Simeone je zauzvrat pristao >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << da se u ugovor ubaci klauzula, po kojoj bi on na kraju ove sezone mogao da promeni sredinu samo uz obeštećenje od čak 50 miliona evra!

Izuzetak bi bila reprezentacija Argentine, jer bi u slučaju takve ponude mogao slobodno da ode sa "Visente Kalderona" i propusti selidbu na novi stadion "Vanda Metropolitano".

Podsetimo da su rekordna obeštećenja u fudbalu plaćena za Gereta Bejla (iz Totenhema u Real Madrid) i Pola Pogbu (iz Juventusa u Mančester junajted) - 100 miliona evra.

Postoji li klub spreman da za jednog trenera, makar to bio i Simeone, izdvoji polovinu tog novca? Pogotovo u Evropi...

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.