Ćirković:“Važni bodovi,a ne strelac“

Izvor: FudbalSrbija.net, 23.Sep.2014, 09:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ćirković:“Važni bodovi,a ne strelac“

Metalac iz Gornjeg Milanovca ,nakon kiksa kod kuće i remija sa ekipom BSK-a,ostvario je vrdnu pobedu na teškom gostovanju Bežaniji,i približio se vrhu prvoligaške tabele.Strelci za Metalac u ovom meču su bili Slađan Nikodijević i Nikola Ćirković,koji je nakon pobede u Beogradu izjavio:

U ovom trenutku važni su bodovi,a ne ko je strelac.Pored mojih golova,sada je krenuo i Nikodijević,a pre toga golove su postizali i Merdović i Simov.Ušli smo u ritam dobrih igara i sa >> Pročitaj celu vest na sajtu FudbalSrbija.net << optimizmom očekujemo mečeve,najpre sa Napretkom u Kupu,a zatim u subotu sa Slogom iz Petrovca na Mlavi.

Novajlija u redovima Metalca Slađan Nikodijević nije krio zadovoljstvo prvim golom u dresu Metalca:

Ovaj gol mi je posebno drag,i ujedno je moj prvenac u dresu Metalca.Srećan sam što sam krunisao dobru igru mojih saigrača,i što smo osvojili bodove na teškom terenu.Verujem da je ovim otvorena serija za put koji ka zajedničkom cilju,a to je ulazak u društvo najboljih.

Nastavak na FudbalSrbija.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta FudbalSrbija.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta FudbalSrbija.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.