Čile pobedio u Švedskoj golom u 90. minutu (video)

Izvor: Sportske.net, 24.Mar.2018, 21:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rezervista Bolados je srušio "Vikinge" u poslednjim trenucima meča.

Delovalo je da će se duel između Švedske i Čilea u Stokholmu završiti bez pobednika, ali je mlađani Marko Bolados doneo pobedu prvaku Južne Amerike u 90. minutu.

'La Roha' je povela u 22. minutu, Aleksis Sančez je izveo korner, neko od 'Vikinga' je intervenisao na prvoj stativi, lopta je došla do Artura Vidala, koji hvata 'dropkik' i "ubija pauka".

Međutim, nije prošao ni minut >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Švedska je izjednačila.

'Vikinzi' su na evrogol Vidala odgovorili 'tiki-taka' akcijom, koju je golom krunisao Ola Toivonen.

Rezultat 1:1 bio je na snazi sve do poslednjeg minuta utakmice kada rezervista Bolados postiže gol za konačnih 1:2 pokupišvi optadak posle promašaja Aleksisa.

Podsetimo, Švedska će ušestvovati na planetarnoj smotri najboljih u Rusiji, dok Čile neće.