Izvor: B92, Beta, 11.Jun.2010, 21:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čikago proslavio Stenli kup
Nekoliko hiljada građana Čikaga izašlo je na ulice "vetrovitog grada" da, zajedno sa hokejašima lokalne ekipe Blekhoks, proslave osvajanje Stenli kupa NHL lige.
Hokejaši Čikaga prošli su centralnim ulicama grada u otvorenom autobusu na sprat, dok su im navijači klicali i obasipali ih konfetama.
Aktuelnom timu Blekhoksa u autobusu su se pridružili i legendarni igrači čikaškog kluba Sten Mikita i Toni Espozito.
Čikago je posle produžetka savladao Filadelfija Flajerse sa 4:3 i osvojio prvi Stenli kup posle 1961. godine.
Navijači i igrači Čikaga proslavili osvajanje Stenli kupa
Izvor: S media, 12.Jun.2010, 15:39
Nekoliko hiljada ljudi izašlo je danas na ulice Čikaga da, zajedno sa hokejašima lokalne ekipe Blekhoks, proslavi osvajanje Stenli kupa u finalu plej-ofa NHL lige...Hokejaši Čikaga prošli su centralnim ulicama grada u otvorenom autobusu na sprat, dok su im navijači klicali i obasipali ih konfetama... ....Vest...









