Čikago proslavio Stenli kup

Izvor: B92, Beta, 11.Jun.2010, 21:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čikago proslavio Stenli kup

Nekoliko hiljada građana Čikaga izašlo je na ulice "vetrovitog grada" da, zajedno sa hokejašima lokalne ekipe Blekhoks, proslave osvajanje Stenli kupa NHL lige.

Hokejaši Čikaga prošli su centralnim ulicama grada u otvorenom autobusu na sprat, dok su im navijači klicali i obasipali ih konfetama.

Aktuelnom timu Blekhoksa u autobusu su se pridružili i legendarni igrači čikaškog kluba Sten Mikita i Toni Espozito.

Čikago je posle produžetka savladao Filadelfija Flajerse sa 4:3 i osvojio prvi Stenli kup posle 1961. godine.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Navijači i igrači Čikaga proslavili osvajanje Stenli kupa

Izvor: S media, 12.Jun.2010, 15:39

Nekoliko hiljada ljudi izašlo je danas na ulice Čikaga da, zajedno sa hokejašima lokalne ekipe Blekhoks, proslavi osvajanje Stenli kupa u finalu plej-ofa NHL lige...Hokejaši Čikaga prošli su centralnim ulicama grada u otvorenom autobusu na sprat, dok su im navijači klicali i obasipali ih konfetama... ....Vest...

Nastavak na S media...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.