ChoGath spreman za izmene

Izvor: B92, 28.Jun.2017, 12:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

ChoGath spreman za izmene

Nakon što su najavljene izmene, nerfovi, buffovi i novine u peču 7.13, Riot je već počeo da se sprema za peč 7.14.

Prva stvar koja je Riotu zapala za oko je Cho’Gath igra i njegovi skilovi. Njegov Q i W su skilšot osobine, što ga čini odličnim za range na top lejnu. Dok su ta dva skilovi skilšotovi, Riot je rešio da izmeni njegov Vorpal Spikes (E skill).

Njegov E skil je stalno aktiviran i daje mu bonus damage dok farma ili dok se bije u timskoj borbi. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << To je nešto što ga čini konstantno jakim, zbog čega će od peča 7.14 Cho’Gath-ov E skil trošiti manu i imaće svoj cooldown. Kad se bude aktivirao nekoliko sekundi će trajati bonus damage i ujedno će raditi protivnicima dosta štete uz već određen magic damage.

Ovo je jedna od promena koja će za nekoliko dana biti na PBE testiranju, gde će Riot tačno znati da li je ova izmena prava za Cho’Gatha.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.