Četvrti meč finala u Morači (20.15)

Izvor: B92, 23.Apr.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Četvrti meč finala u Morači (20.15)



Dan pošto su odbojkašice Poštara 064 osvojile prvu titulu u istoriji kluba, šampiona bi mogla da dobije i muška liga.

Odbojkaši Budućnosti Podgoričke banke pokušaće da postanu prvaci SCG večeras, kada na svom terenu igraju četvrti meč finalne serije sa Vojvodinom Novolin.

Budućnost vodi u seriji rezultatom 2-1, a pobedom bi stigla do treće titule u istoriji (2002. i 2005. godine bili su šampioni).

Ako pobedi Vojvodina odlučujući meč >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << će se igrati u hali SPENS.

Dosadašnja tri meča serije donela su sjajnu borbu, u Novom Sadu su obe utakmice završene u pet setova, a meč broj tri okončan je pobedom Podgoričana 3:1.

Duel u Morači počinje u 20.15, a očekuje se spektakularna atmosfera, posle sjajnog navijanja na trećem meču serije, kao i u subotu, u polufinalu Kupa kupova za rukometašice.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.