Četiri gola u remiju Lestera i Evertona

Izvor: Beta, 01.Maj.2023, 23:41

Fudbaleri Lestera i Evertona odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici 34. kola Premijer lige.Gosti iz Liverpula poveli su 15. minutu, nakon što je sa penala precizan bio Dominik Kalvert-Luin.Lester je izjednačio preko Čalara Sojundžua u 22. minutu, a 11 minuta kasnije Džejmi Vardi donosi domaćem timu prednost.Mogao je Lester u devetom minutu nadoknade prvog dela i do trećeg gola, ali je udarac Džejmsa Medisona sa "bele tačke" odbranio golman gostiju Džordan Pikford.Everton je do boda došao pogotkom Aleksa Ivobija u 54. minutu.Lester je izašao iz zone ispadanja i sada na 16. mestu ima 30 bodova, a Everton je na pretposlednjem 19. mestu sa bodom manje.U sledećem kolu Lester gostuje Fulamu, a Everton Brajtonu.

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.