Izvor: RTS, 12.Nov.2015, 20:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelsi spremio 100 miliona za Ronalda
Vlasnik Čelsija Roman Abramovič spremio je 100 miliona evra za transfer zvezde madridskog Reala Kristijana Ronalda. Abramovič se uzda i u prijateljske veze sa Ronaldovim agentom Žoržom Mendešom, sa kojim je prethodnih godina uspešno sarađivao.
Ruski milijarder zbog Portugalca ima nameru i da se odrekne jednog od trija Azar–Oskar–Matić kako bi srušio rekordni transfer u istoriji, tvrdi >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ugledni špansi list As, prenosi Tanjug.
Abramovič se uzda i u prijateljske veze sa Ronaldovim agentom Žoržom Mendešom, sa kojim je prethodnih godina uspešno sarađivao.
Ronaldu ugovor sa kraljevskim klubom ističe 2018. godine, ali je nedavno izjavio da bi voleo ponovo da sarađuje sa menadžerom Čelsija Žozeom Morinjom.
Ronaldo je u Real došao 2009. godine iz Mančester junajteda, osvojio je sedam trofeja, među kojima i Ligu šampiona, dok je na 315 utakmica postigao 326 golova.












