Izvor: RTS, 10.Apr.2021, 20:42

Čelsi bez muke sa Palasom, Haverc i Pulišić se razigrali

Fudbaleri Čelsija savladali su u gostima Kristal Palas sa 4:1 u utakmici 31. kola Premijer lige.
Čelsi je lako izašao na kraj sa Palasom, a domaćinu je posle pola sata igre pretila potpuna katastrofa.
"Plavci" su već posle deset minuta igre imali dva gola prednosti.
Kai Haverc je u osmom minutu pogodio za vođstvo, a dva minuta kasnije asistirao Pulišiću.
Kurt Zuma je u 30. minutu povisio na 3:0.
Domaćin je uspeo da smanji rezultat, preko Kristijana Bentekea u 63. minutu, a konačan rezultat postavio je Pulišić, drugim golom na meču.
U prvom današnjem meču, Mančester siti je poražen od Lidsa na svom terenu, sa igračem više.