Izvor: B92, 15.Dec.2004, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Čelarevo-Karlsberg sponzor Vojvodine
Pivara "Čelarevo" i fudbalski klub Vojvodina potpisali su u utorak uveče ugovor o dvogodišnjoj saradnji, kojim će ova pivara, koja posluje u sastavu kompanije "Karlsberg", postati sponzor novosadskog kluba.
Finansijski detalji ugovora, koji su potpisali generalni direktor pivare Boguslav Barčak i predsednik UO novosadskog prvoligaša Dragan Marković, nisu saopšteni, ali je na nedavnoj Skupštini FK Vojvodina rečeno da će vrednost ugovora iznositi oko 300.000 >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << evra.
"Želimo da se što više približimo potrošačima, što se itekako može učiniti uz pomoć fudbala, toliko cenjenog sporta na ovom prostoru", izjavio je Barčak po potpisivanju ugovora.
"Ponosan sam što je ugledna čelarevska pivara prepoznala svoj interes u našem klubu i verujem da će Vojvodina uspeti da opravda to poverenje", rekao je novinarima predsednik UO Vojvodine Dragan Marković.
Pored finansijskog dela, ugovorom je predvidjeno i da trećeligaš FK Čelarevo u predstojećem periodu funkcioniše kao "filijala" novosadskog kluba.





