Izvor: B92, 22.Nov.2011, 20:05 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ćavi: "Nejmar će biti veliki igrač"
Fudbaler sredine terena Barselone Ćavi Ernandes izjavio je da bi napadač Santosa Nejmar uspeo da se nametne u bilo kom timu.
"Nejmar je veoma talentovan fudbaler neverovatnih sposobnosti. Bilo je mnogo govora da će preći u Barselonu ili Real, ali on je nedavno produžio ugovor sa Santosom. Mislim da on može da postane veliki igrač i da doprinese mnogo boljoj igri bilo kog tima", izjavio je 31-godišnji Ćavi.
Mladi, 19-godišnji napadač Santosa pre nekoliko dana izjavio je da se divi Barseloni.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















