Čaušić strelac, debitovao i Mrkela

Izvor: B92, 11.Jan.2013, 21:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Čaušić strelac, debitovao i Mrkela

Fudbaleri Eskišehirspora savladali su Mersin 3:1 u Kupu, a strelac na debiju bio je Goran Čaušić.

Srpski internacionalac postigao je sjajan pogodak za 2:0 u 43. minutu utakmice kojom je Eskišehir osvojio prva tri boda u rupi B.

Čaušić je dobio loptu na 20-ak metara od gola, imao je dovoljno vremena da se namesti i udarcem po zemlji loptu poslao uz levu stativu.

Pored Čaušića, debi za Eskišehir imao je i Andrej Mrkela koji je ušao kao rezerva u nadoknadi vremena. U sastavu Mersina nisu bila dva Milana, Stepanov i bivši saigrač Čaušića i Mrkele iz Rada, Mitrović.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

SRPSKI ESKIŠEHIR: Čaušić debitovao golom, Mrkela ušao pred kraj (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 11.Jan.2013

Fudbaleri Eskisehirspora savladali su Mersin 3:1 u Kupu, a strelac drugog gola bio je bivši igrač Crvene zvezde i Rada, dok je Andrej Mrkela ušao u 90. minutu

Nastavak na Telegraf.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.