Izvor: Blic, 22.Okt.2013, 16:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ćapin se sa 13 asistencija protiv Cibone spremio za Ankaru
Budućnost je srušila Cibonu (79:72) u 4. kolu ABA lige, a plejmejker Podgoričana Aleksandar Ćapin je držao čas asistiranja. Uz devet poena i četiri skoka, imao je i 13 uspešnih proigravanja, a crnogorski tim već u sredu očekuje novi izazov u Evrokupu.
"Pobedili smo jako nezgodnog protivnika koga, sudeći prema individualnim kvalitetima igrača i sjajnim trenerom na klupi, izuzetno cenim i vidim u borbi za plasman na Fajnal for regionalne lige. Bila je to veoma važna pobeda >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << za nas, pre svega da podignemo samopouzdanje na viši nivo posle dva poraza na gostovanjima", istakao je Ćapin.
Posle nesrećnog poraza od PAOK u Solunu (84:85), Budućnost već u sredu od 19.30 u dvorani „Morača” u drugom kolu Evrokupa dočekuje rivala iz Ankare.
"Od sledećeg evropskog meča očekujem da ponovimo neke dobre stvari iz prethodnog, da će lopta nesebično da kruži i da ćemo biti agresivni u oba pravca, i napadački i odbrambeno. Znam da imaju kvalitetne strance na svim pozicijama, pa ćemo morati da odreagujemo kao tim i hrabro uđemo u meč. Sigurno da verujem da ćemo pred našim navijačima doći do prve pobede na evropskoj sceni ove sezone", optimista je Ćapin.
Najčitanije SADA:
Ćapin se sa 13 asistencija protiv Cibone spremio za Ankaru
Izvor: Dzungla.org, 22.Okt.2013
Budućnost je srušila Cibonu (79:72) u 4. kolu ABA lige, a plejmejker Podgoričana Aleksandar Ćapin je držao čas asistiranja. Uz devet poena i četiri skoka, imao je i 13 uspešnih proigravanja, a crnogorski tim već u sredu očekuje novi izazov u Evrokupu.. OpširnijeBlic







